Image Title 1

سامانه هدایت شغلی تحصیلی

این سامانه، حاصل فعالیت بیش از 200 متخصص و پژوهشگر از سال 1386 تاکنون می باشد و از سه بخش اصلی تشکیل شده است: آزمون سنجش ویژگی ‏های فردی؛ پایگاه اطلاعات مشاغل؛ پایگاه اطلاعات رشته های تحصیلی. شایان ذکر است که هر سه مورد یادشده با الگو گرفتن از سامانه ها و منابع روز دنیا و البته بر اساس اطلاعات و شرایط بومی کشور و توسط مؤسسه هدایت فرهیختگان جوان تهیه شده اند.

از ابتدا راه را درست انتخاب کنید

فقط 12 کشور در دنیا هستند که محصولی با این مشخصات را در اختیار دارند؛ تنها سامانه‌ هدایت شغلی-تحصیلی دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران؛ ارائه‌دهنده آزمونی بومی مبتنی بر مکتب ‌های علمی روز دنیا؛

تحلیل نیروی کار

ارزیابی نیروها بر اساس تیپ های شخصیتی و توانمندی هایشان در هر زمینه به همراه ارائه مشاغل مناسب برای هر فرد جهت بهره وری بیشتر از نیروی کار

ابزاری مناسب برای مدارس

تحلیل دانش آموزان و رتبه بندی آنها به همراه ارائه گزارش تحلیل و راهنامه برای مشاوران، والدین و دانش آموزان

لطفاً قوانین و شرایط خرید از فروشگاه آنلاین هدایت فرهیختگان جوان را تا انتها مطالعه نمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی هدایت فرهیختگان جوان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.
مقررات و شرایط عمومی و اختصاصی:
فروشنده = فروشگاه اینترنتی هدایت فرهیختگان جوان به آدرس اینترنتی www.s-hasht.ir خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال‌کننده فرم سفارش خرید

فروشنده متعهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری‌شده را آماده و دربسته بندی مناسب به دست خریدار برساند.
خریدار بااطلاع کامل نسبت به قیمت و نوع کالای عرضه‌شده اقدام به خرید محصول می‌نماید. هزینه ارسال بسته به میزان خرید برای مشتریان بر طبق تعرفه‌های پست ارسال می‌شود.
خریدار بااطلاع و آگاهی کامل نسبت به قوانین و مقررات شرکت فرهیختگان جوان فناوری اقدام به خرید اینترنتی کد شارژ می‌پردازد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
کالای خریداری‌شده توسط خریدار به‌هیچ‌وجه قابل‌استرداد نیست؛ بنابراین در انتخاب محصول نهایت دقت را مبذول نمایید. واردکردن اطلاعت صحیح در هنگام ثبت‌نام الزامی است.
هرگونه فعالیتی که از طریق حساب کاربری صورت بگیرد به عهده کاربر می‌باشد.