Image Title 1

سامانه هدایت شغلی تحصیلی

این سامانه، حاصل فعالیت بیش از 200 متخصص و پژوهشگر از سال 1386 تاکنون می باشد و از سه بخش اصلی تشکیل شده است: آزمون سنجش ویژگی ‏های فردی؛ پایگاه اطلاعات مشاغل؛ پایگاه اطلاعات رشته های تحصیلی. شایان ذکر است که هر سه مورد یادشده با الگو گرفتن از سامانه ها و منابع روز دنیا و البته بر اساس اطلاعات و شرایط بومی کشور و توسط مؤسسه هدایت فرهیختگان جوان تهیه شده اند.

از ابتدا راه را درست انتخاب کنید

فقط 12 کشور در دنیا هستند که محصولی با این مشخصات را در اختیار دارند؛ تنها سامانه‌ هدایت شغلی-تحصیلی دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران؛ ارائه‌دهنده آزمونی بومی مبتنی بر مکتب ‌های علمی روز دنیا؛

تحلیل نیروی کار

ارزیابی نیروها بر اساس تیپ های شخصیتی و توانمندی هایشان در هر زمینه به همراه ارائه مشاغل مناسب برای هر فرد جهت بهره وری بیشتر از نیروی کار

ابزاری مناسب برای مدارس

تحلیل دانش آموزان و رتبه بندی آنها به همراه ارائه گزارش تحلیل و راهنامه برای مشاوران، والدین و دانش آموزان

راهنمای کاربردی جهت استفاده از آزمون هشت (هدایت شغلی تحصیلی) :

1-مرحله یک: با ورود به آدرس اینترنتی S-hasht.ir و انتخاب گزینه ی ورود به آزمون وارد فضای آزمون می شوید .

-مرحله دوم :با باز شدن صفحه ی ابتدایی آزمون هشت به نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سیسستم آزمون دهی نیازمند هستید، لذا درصورتی که برای اولین بار اقدام به ورود به سامانه ی آزمون می نمایید ، فرم مربوط به عضویت را که با کلیک بر روی گزینه ی عضویت برای شما باز می شود، تکمیل نموده و در پایان گزینه ی ذخیره را انتخاب نمایید .

پس از اتمام مراحل عضویت، سیستم به شما اعلام خواهد نمود که نام کاربری و رمز عبور ، برای ورود به سیستم کد ملی شماست . که بعد از ورود به سیستم امکان تغییر نام کاربری و رمز عبور برای شرکت کننده میسر می باشد.

3-مرحله 3:در این مرحله شما می توانید با ورود به محیط کاربری ،گزینه های موجود در تصویر 4 را در پنل شخصی خود ببینید

- مرحله چهارم:
الف-با انتخاب گزینه ی ثبت نام در آزمون صفحه ای شامل سه دوره ی سنی آزمون به نمایش در می آیند . با انتخاب دوره ی سنی مورد نظر خود برای شروع آزمون با کلیک بر روی گزینه ی کد شارژ ، پیام ثبت نام با کد شارژ برای شما به نمایش در خواهد آمد.

کد شارژ خریداری شده از موسسه فرهیختگان جوان را در این قسمت وارد نمایید و با یک بار کلیک بر روی گزینه ی تایید ،آزمون شما فعال خواهد شد .

پیام باز شده( ثبت کد شارژ ) را از طریق کلیک بر روی ضربدر کوچک بالا، سمت چپ ببندید.

د-با کلیک بر روی فلش سمت چپ بالای صفحه (تصویر شماره 6) از این صفحه خارج شوید.

ه- برای پاسخ گویی به سوالات آزمون وارد قسمت شروع یا ادامه آزمون (تصویر شماره 4)شوید .

- مرحله 5 : در پایان جواب آزمون شما در همین پنل پس از 30دقیقه به نمایش در خواهد آمد. که با مراجعه به قسمت نتیجه آزمون می توانید آن را مشاهده نمایید.

توجه : در صورت هرگونه سوال یا وجود ابهام در هر مرحله از آزمون شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 12و 13الی 17 با شماره 61978088-021تماس بگیرید .